Persoana cu experienta in proceduri de remodelare corporala

SC ELYZEE & TERNES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salonul de infrumusetare Elyzee, angajeaza in regim full-time persoana cu experienta in urmatoarele proceduri: vacuum, electrostimulare, termocuverta, cu aparatura salonului si alte proceduri de remodelare corporala( masaj, cosemetica, etc)
Salonul se afla in zona Kaufland/ Sereno- Obor, Colentina. Mijloace de transport:
metrou( Bucur Obor), tramvai 21, 16, 36, autobuz 182, 282, 101, 143, 682, troleibus 66

CERINTE

- experienta in urmatoarele proceduri: vacuum, electrostimulare, termocuverta, masaj, cometica
- seriozitate
- spirit de initiativa
- comunicativitate/ relationare la nivel ridicat
- spirit de echipa
- perseverenta
- prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

Benficii
- gratuitati si reduceri la serviciile oferite de salon
- colectiv de calitate
- mediu de lucru placut, intr-un salon modern cu o clientela de buna calitate
- seminariid si cursuri de perfectionare

Salonul Elyzee, ofera servicii de cea mai buna calitate in domeniul beauty, de mai bine de 6 ani.