PAZNIC

GRADINARIU IMPORT EXPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- R¿spunde de paza, securitatea ¿i ordinea – de la Sediul social;
- În cazul constat¿rii unor nereguli sau a unor posibile surse de nereguli ap¿rute în cadrul locului s¿u de munc¿, intervine prompt pentru solu¿ionarea acestora;
- Are dreptul s¿ legitimeze orice persoan¿ necunoscut¿ cu care intr¿ în contact în cadrul locului s¿u de munc¿;
- Se preocup¿ de prevenirea problemelor legate de paz¿, securitate ¿i ordine înaintea apari¿iei propriu-zise a acestora;
- Contribuie la realizarea activit¿¿ilor administrative.

CERINTE

- Studii medii
- Ordonat, atent la detalii;
- Abilit¿¿i de comunicare, cooperare;
- Atitudine orientata spre client.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
- Pachet salarial atractiv.

Companie de import-export piese auto, echipamente si utilaje de constructii, echipamente pentru salubrizare, autovehicule speciale pentru salubrizare, macaze de cale ferata si schimbatoare de macaz. Compania activeaza de 13 ani in Romania si este organizata dupa standarde occidentale pe divizii si departamente.