PAYROLL & STAFF ADMINISTRATION SUPERVISOR

Top Brands Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei face parte dintr-o echipa de 7 profesionisti in domeniul resurselor umane si vei fi direct subordonat Directorului Resurse Umane.
Vei raspunde de gestionarea corecta, completa si la timp a urmatoarelor activitati:
- administrare de personal;
- recompensare (virare salarii, plati suplimentare: bonusuri, ore suplimentare, prime);
- administrarea relatiei cu furnizorul de servicii externalizate de salarizare, medicina muncii, protectia muncii;
- raportare.

Vei superviza direct activitatile de salarizare, medicina muncii si protectia muncii (servicii externalizate) precum si activitatea de administrare de personal.

Si, nu in ultimul rand, daca vei ocupa acest post, vei avea oportunitatea sa te implici activ si in alte procese derulate in departamentul de resurse umane (ex. recrutare si selectie), colaborand direct cu fiecare dintre colegii care gestioneaza aceste activitati, in limita timpului disponibil si functie de experienta si abilitatile tale.

CERINTE

- studii superioare,
- experienta de minim 3 ani in activitatea de salarizare si administrare de personal,
- cunostinte bune de limba engleza,
- atestat inspector resurse umane,
- permis de conducere categoria B,
- abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa,
- respect, apreciere si intelegere pentru munca oamenilor, indiferent de munca prestata,
- foarta buna capacitate de organizare,
- atentie la detalii,
- capacitate de analiza si sinteza.

Top Brands Distribution este una dintre cele mai experimentate companii din Romania, in domeniul FMCG, fiind principalul distribuitor al produselor Philip Morris Romania si Kraft Foods Romania.

Din 1998, Top Brands Distribution a avut o dezvoltare continua, devenind o companie de varf in distributia bunurilor de larg consum, cu o forta de vanzare de peste 230 de persoane, ce raspund cerintelor a peste 9,000 de clienti din Bucuresti si din alte 10 judete ale tarii.

In anul 2006, Top Brands Distribution s-a clasat pe locul 2 in clasamentul celor mai importante companii din domeniul FMCG, dupa cifra de afaceri.

Din luna iulie 2006, Top Brands Distribution s-a mutat in noul sediu social din Otopeni, sediu ce corespunde tuturor standardelor europene din domeniul distributiei de bunuri de larg consum.