PAYROLL & STAFF ADMINISTRATION SPECIALIST - SEDIUL SOCIAL OTOPENI

Top Brands Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi intr-o companie tanara, dinamica, in plina dezvoltare?
Esti pasionat(a) de resurse umane?
Iti place sa comunici cu oamenii, indiferent de natura muncii pe care acestia o presteaza, iti place sa le identifici problemele si sa contribui la rezolvarea acestora?

Daca da, acum ai sansa sa gasesti un job pe masura dorintelor tale!

Top Brands Distribution doreste sa angajeze, pentru sediul central din Otopeni (transportul este asigurat de catre companie), PAYROLL & STAFF ADMINISTRATION SPECIALIST.

Vei gestiona urmatoarele activitati:

Gestionarea corecta, la timp si prin servicii de calitate, a urmatoarelor activitati:
- administrare de personal, inclusiv relatia cu ITM-ul,
- administrarea relatiei contractuale cu furnizorul de servicii de salarizare,
- administrarea activitatii de recompensare (virare salarii, avansuri salariale, tichete de masa, bonusuri, prime),
- administrarea relatiei contractuale cu furnizorul de servicii externalizate de securitate si sanatate in munca precum si serviciilor de medicina muncii,
- raportare,
- relatia cu clientii interni (colegii).

CERINTE

Ce asteptam de la candidatii pe acest post?

Cel mai important lucru este sa-ti placa sa lucrezi in resurse umane - sa-ti placa sa lucrezi cu oamenii si pentru oameni.
In plus, ne dorim o persoana cu:
- studii superioare;
- experienta de minim 2 ani in activitatea de administrare de personal;
- atestat Inspector Resurse Umane (atestatul eliberat de ITM Ilfov constituie un avantaj);
- cunostinte foarte bune de operare MS Office Excel;
- capacitate excelenta de planificare si organizare a activitatii, atentie la detalii;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- leadership;
- respect, apreciere si intelegere pentru munca oamenilor, indiferent de munca prestata.

Daca esti o persoana proactiva, implicata in munca si te recunosti in descrierea de mai sus nu ezita sa aplici la acest job.

BENEFICII OFERITE

Daca vei ocupa acest post, vei avea oportunitatea de a face parte dintr-o echipa PROFESIONISTA de Resurse Umane, ce desfasoara toate activitatile legate de managementul resurselor umane (evaluare posturi, compensatii & beneficii, recrutare si selectie, evaluarea performantelor, dezvoltare profesionala).
Experienta, Loialitatea si Implicarea TA ne va face sa fim mai puternici!

Top Brands Distribution este una dintre cele mai experimentate companii din Romania, in domeniul distributiei bunurilor de larg consum, fiind principalul distribuitor al produselor Philip Morris Romania.

Din 1998, Top Brands Distribution a avut o dezvoltare continua, devenind o companie de varf in distributia produselor de larg consum, cu o forta de vanzare de peste 290 de persoane, ce raspund cerintelor a peste 20,000 de clienti din Bucuresti si din alte 18 judete ale tarii.