PAYROLL & STAFF ADMINISTRATION SPECIALIST

Top Brands Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei raspunde de gestionarea corecta, completa si la timp a urmatoarelor activitati:
- administrare de personal;
- recompensare (virare salarii, plati suplimentare: bonusuri, ore suplimentare, prime);
- administrarea relatiei cu furnizorul de servicii externalizate de salarizare si medicina muncii;
- raportare.
Vei superviza direct activitatile de salarizare si medicina muncii(servicii externalizate) si activitatea de administrare de personal.
Si, nu in ultimul rand, daca vei ocupa acest post, vei avea oportunitatea sa te implici activ si in alte procese derulate in departamentul de resurse umane (ex. recrutare si selectie), colaborand direct cu fiecare dintre colegii care gestioneaza aceste activitati, in limita timpului disponibil si functie de experienta si abilitatile tale.

CERINTE

Cel mai important lucru este sa fii pasionat de domeniul resurselor umane, sa-ti placa sa lucrezi cu oamenii si pentru oameni.
In plus, ne dorim o persoana cu:
- studii superioare,
- experienta de minim 3 ani in activitatea de salarizare si administrare de personal,
- cunostinte bune de limba engleza,
- atestat inspector resurse umane,
- permis de conducere categoria B,
- abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa,
- respect, apreciere si intelegere pentru munca oamenilor, indiferent de munca prestata,
- foarta buna capacitate de organizare,
- atentie la detalii,
- capacitate de analiza si sinteza.

Daca esti o persoana proactiva, implicata in munca si te recunosti in descrierea de mai sus nu ezita sa aplici la acest job.

BENEFICII OFERITE

Vrei sa lucrezi intr-o companie tanara, dinamica, in plina dezvoltare?
Esti pasionat(a) de resurse umane?
Esti specialist(a) in administrare de personal si salarizare?
Iti place sa comunici cu oamenii, indiferent de natura muncii pe care acestia o presteaza, iti place sa le asculti problemele si sa contribui la rezolvarea acestora?
Daca da, acum ai sansa sa gasesti un job pe masura dorintelor tale!

Top Brands Distribution este una dintre cele mai experimentate companii din Romania, in domeniul distributiei bunurilor de larg consum, fiind principalul distribuitor al produselor Philip Morris Romania si Kraft Foods Romania.
Din 1998, Top Brands Distribution a avut o dezvoltare continua, devenind o companie de varf in distributia produselor alimentare, cu o forta de vanzare de peste 200 de persoane, ce raspund cerintelor a peste 9,000 de clienti din Bucuresti si din alte 9 judete ale tarii.