Payroll & Personnel Administration Supervisor

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizeaza si rafineaza procesele de Payroll si Administrare de Personal
- Identifica si rezolva problemele aparute in procesele supervizate
- Furnizeaza suport pentru alte procese de HR
- Sarcini de raportare si administrative
- Negociaza si mentine relatiile cu furnizori specializati

CERINTE

- Studii superioare - obligatoriu
- Experienta in procesele de Salarizare si Administrare de Personal de minim un an
- Cunostinte de legislatie in domeniu constituie un plus
- Abilitati organizatorice, de negociere, relationare, comunicare, persoana proactiva
- Inclinat spre rezolvarea problemelor angajatilor
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Engleza ¿ nivel mediu-avansat

BENEFICII OFERITE

- Mobil
- Bonusuri in functie de performante

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza.In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.