PAYROLL OFFICER

AZALI TRADING SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Indeplinirea activitatilor de salarizare, raportare si beneficii in cadrul Departamentului de Resurse Umane pentru a asigura calitatea serviciilor oferite in cadrul companiei
-Mentine si actualizeaza datele specifice fiecarui angajat, departament sau companii
-Creaza si mentine relatii cordiale cu reprezentantii institutiilor guvernamentale
-Identificarea cerintelor legale necesare, specifice activitatii, actualizarea continua si aplicarea acestora
-Analizeaza, pregateste si actualizeaza rapoarte si orice alte informatii cerute de superiori
-Intocmeste statele lunare de salarii si declaratii catre bugetele statului aferente platilor salariilor
-Mentine legatura cu bancile si se asigura ca plata salariilor se face la timp
-Mentine legatura cu furnizorii de protectie a muncii, de medicina muncii si se asigura ca toti angajatii respecta legislatia in vigoare
-Intocmeste dosarele de personal pentru noii angajati si se asigura ca acestia sa aduca toate documentele necesare
-Verifica pontajul

CERINTE

-Experienta in domeniu intre 2-3 ani
-Studii superioare (preferabil economice)
-Abilitati de planificare si organizare
-Cunoasterea legislatiei in domeniu
-Experienta in utilizarea Wizsalary (este un plus)
-Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
-Cunoasterea limbii engleza la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Lucrul intr-o echipa profesionista si dinamica
-Task-uri provocatoare si o continua dezvoltare intr-un mediu mutinational

AZALI TRADING SA is part of AZADEA GROUP, one of the world\'s fastest growing retail groups. We carry a strong franchise portfolio of over 40 diverse fashion brands that features some of the industry\'s most identifiable names, including Zara, Pull and Bear, Salsa Jeans, Xanaka, Sunglass Hut, Cool Cat, Piazza Italia and others.

For more details, we are inviting you to visit our site: www.azadea.com.