PAYABLES / RECEIVABLES / TREASURY - ACCOUNTANT

R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introduce date (facturi / extrase cont/ chitante) in sistem (ORACLE, SAP)
- reconcliaza situatia facturilor cu furnizorii / clientii
- asigura interfata cu furnizorul / clentul / banca prin telefon, e-mail

CERINTE

-limba germana - scris/citit/vorbit - bine
- limba engleza - cel putin nivel mediu
- studii superioare economice
- experienta in contabilitate constituie un avantaj
- experienta de lucru cu un ERP (SAP, ORACLE) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- te dezvolti intr-o companie multinationala, intr-o echipa tanara, dinamica
- inveti prin programele de training organizate in tara si in strainatate
- iti construiesti cariera intr-o companie in care angajatii constituie capitalul cel mai important
- participi la proiecte internationale
- pachet salarial atractiv

Clientul nostru este o companie multinationala, lider mondial in outsourcing services.