PATISER

SC Trabo Factory

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prepararea de produse de patiserie in conformitate cu retetele de preparare precum si cu normele igienico-sanitare
-verificarea calitatii si prospetimii ingredientelor utilizate
-asigurarea depozitarii corespunzatoare a produselor si ingredientelor
-indepartarea de la comercializare a produselor neconforme si expirate
-adaptarea produselor realizate la cerintele si nevoile clientilor

CERINTE

- acumulare rapida de cunostinte noi
- calificare si experienta in domeniu constituie un avantaj
- orientare catre cerintele pietei si clientului
- foarte mare atentie la detalii
- pasiune reala si interes pentru arta culinara
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru placut unde contributia ta este cu adevarat apreciata
- salariu atractiv
- oportunitati de crestere profesionala
- instruiri teoretice si practice la standarde internationale

DESCRIEREA FIRMEI

lant de restaurante 'La placinte'