Partener intr-o companie multinationala. Management si marketing.Consultanta in wellness.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate in consultanta,
- Deschiderea propriei afaceri in cadrul Companiei,
- Compania ofera planul de actiune, experienta si sprijin.
- CONSULTANTA: - Lucrul cu clientii (nu agenti de vânzari, nu munca de teren). Din aceasta activitate de consultanta rezulta si vanzari, dar tehnica aceasta se invata la cursuri.
-MANAGERIAT - Instruire, organizare, lucrul cu echipa. Acesta este lucrul cel mai important în activitatea noastra! Acela de a ne duplica pe noi insine; de a-ti forma si organiza echipa de colaboratori astfel încât ea sa lucreze foarte bine.
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de consumatorii;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Formeaza si intruieste echipa de colaboratori
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii si cu noii colaboratori
- Stabileste prioritati

CERINTE

persoane dinamice, inteligente, comunicative, consecvente, cu spirit de intreprinzator, animate permanent de dorinta de a invata si a se dezvolta personal.

BENEFICII OFERITE

Iti propunem un job, o activitate desfasurata cu succes in toate cele 63 de tari si in care ai posibilitatea sa inveti o profesie de viitor, sa te afirmi si sa castigi proportional cu timpul alocat si efortul depus.
Vei avea ocazia sa lucrezi dupa un program flexibil stabilit numai de tine, de acasa sau de la birou, intr-un domeniu de certa perspectiva si extrem de interesant, cel al sanatatii si nutritiei corecte.

In functie de implicarea si performantele tale poti obtine toate beneficiile de mai jos:

7 tipuri de venituri, training-uri nationale si internationale gratuite, indrumator personal, vacante.