Partener afacere

NEXT COMSERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate de parteneriat intr-un proiect international in domeniul Network marketingului avand la baza o franciza comerciala si care in momentul de fata este activ in peste 90 de tari si teritorii avand o dinamica de crestere impresionanta.
Responsabilitatile constau in prezentarea planului de afacere la cat mai multe persoane pentru a putea gasi persoanele potrivite care sa fie in cunostinta de cauza in momentul luarii deciziei de asociere.

CERINTE

Persoana ideala :
- are abilitati de comunicare si relationare
- invatabila cu disponibilitate catre provacarile datorate noilor tendinte in domeniul in care opereaza proiectul la care face referire in aceasta oferta de parteneriat
- cu disponibilitate pentru lucrul in echipa
- pesoana consecventa si perseverenta in lupta pentru a isi atinge scopurile stabilite

BENEFICII OFERITE

Beneficii financiare si educationale deosebit de atractive dar numai in stricta legatura cu investitia de timp, energie si timp