Part time - prelucrare si finalizare comenzi

AUTO LIGHTS TUNING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul este part-time, 20 ore pe saptamana (nu conteaza cum sunt repartizate orele pe zi), in functie de programul pe care il aveti dvs.
Salariul este de 100 lei/saptamana pentru 20 ore (sambata si duminica liber).
Acest job se adreseaza persoanelor care doresc sa isi suplimenteze veniturile lunare, care sunt studente sau lucreaza intr-un alt job.
Anuntul este valabil in perioada 27.02 - 6.03.2011, perioada in care o sa ne intalnim sa stam de vorba, dupa care o sa sunam persoanele alese in data de 7.03.2011.
Asteptam cv-urile la office@auto-led-tuning.ro

CERINTE

Fata, cu varsta cuprinsa intre 20 - 30 ani, desteapta, cu orientare spre finalizarea lucrurilor pe care le incepe.
Cunostinte PC, Office (in special Excel), navigare internet si ceva engleza.

AUTO LIGHTS TUNING - importator de componente si accesorii auto tuning, companie tanara, in plina dezvoltare si ascensiune.