Part time job - internet - job de acasa

Metropolitans

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa castigi un venit suplimentar si nu stii cum? Este foarte simplu..Intra pe www.metropolitans.ro sectiunea creeaza cont completeaza formularul cu datele tale personale si la codul reprezentantului care te-a recomandat pune CAlJY3UH..La fiecare comanda de 100ron castigi 30ron ai tai. Cu cat e comanda mai mare cu atata e castigul mai mare. Este un ban usor de castigat. Profita si tu!

CERINTE

Ideal pentru toate tipurile de persoane

BENEFICII OFERITE

Primiti produse de calitate
Reduceri la produse
Castiguri in bani
Posibilitate de socializare
Dezvoltare profesionala

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant Metropolitan puteti castiga un comision echivalent cu 25% din vanzarile dumneavoastra. De asemenea, prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre, primiti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de dumneavoastra.