Part- time job ca agent de vanzari in domeniul webdesign-ului

Vlad Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana convingatoare si ai timp liber in care iti poti convinge apropiatii ca afacerea lor are nevoie si de o prezenta pe internet sau ca gandurile lor pot fi expuse pe internet prin intermediul unui blog si din aceasta activitate sa castige si niste bani? Daca da, inseamna ca esti candidatul perfect. Nu trebuie sa ai cunostinte in domeniul webdesign- ului, tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne recomanzi prietenilor tai si de restul ne ocupam noi.

CERINTE

Chiar daca vei convinge un singur prieten sa ni se alature tu vei castiga bani, pentru ca noi te platim de la primul client pe care ni- l aduci cu 30% din valoarea serviciilor pe care i le oferim.

Mai multe detalii iti vom da telefonic sau prin e- mail, iti vom explica cum facem plata, care sunt serviciile pe care le oferim si iti vom trimite si o prezentare a noastra, a serviciilor pe care le oferim si a portofoliului pe care il detinem.