Part time

AvonCosmetics.Lider/Reprezentant

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepe o afacere pe cont propriu! Avon te sprijina
Iti plac provocarile? Vrei sa fii propriul tau stapan? sa beneficiezi de un program flexibil?
O gramada de motive pentru a folosi aceasta oportunitate
Milioane de femei din intreaga lume au fost ajutate sa-si schimbe viata in bine prin obtinerea unui statut economic si social mai bun.
Acum este sansa ta! VIITORUL ITI SURADE!!

Responsabilitati:
strangerea de comenzi de la clientii
- plata comenzilor la timp (in maxim 15 zilei de la facturare)

CERINTE

- dinamic, sociabil, serios, perseverent, comunicativ, motivat;

TREBUIE SA AIBA: dorinta de a castiga; disponibilitate; incredere in sine; spirit de initiativa; dorinta de a accepta responsabilitati, dorinta sa isi completeze veniturile cu o activitate suplimentara

BENEFICII OFERITE

Avantajele Reprezentantului AVON!
- Job part-time
- Beneficiezi de cadou (produse) Avon la inscriere
- Achizitionezi produse la preturi mai mici decat in brosura
- Discount intre 15%-30% in functie de valoarea comenzilor
- Afli din timp ce produse noi vor apare si le poti avea la preturi promotionale.
- Beneficiezi de oferte speciale pentru reprezentanti.
- INSCRIEREA si TRAINING-ul sunt GRATUITE
- Profiti de instruire, indrumare si consiliere.
- Posibilitatea de a incepe sau continua o cariera
- Dezvoltare personala.
- AVON COSMETICS ROMANIA - O COMPANIE DE NOTA 10

Distributie,vanzari cu o experienta de 120 ani in acest domeniu