Agent vanzari/Sofer livrator

SC PANDA FASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma importatoare si disrtibuitoare de produse congelate din Bulgaria (deserturi de inghetata), angajeaza:
1. Agent Vanzari
- prospectarea pietei din Bucuresti
- completarea listei de clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii si preluarea comenzilor
2. Sofer livrator (distribuitor)
- livrarea si distributia produselor din portofoliu
- importul produselor din portofoliu din Bulgaria (Veliko Tarnovo)

CERINTE

- experienta in domeniul produselor congelate
- experienta in vanzari de 3-5 ani
- permis de conducere - cat.B
2. Sofer livrator
- buna cunoastere a orasului Bucuresti
- experienta in distributie de 3-5 ani

BENEFICII OFERITE

salariu fix plus doua sisteme de bonusare in functie de volumul vanzarilor si de targhetul lunar impus

Firma Panda a fost înfiinţată în anul 1998. Sediul central al firmei este în Ruse.
În prezent, compania are 150 de angajaţi.
Dispunem de o clădire de producţie cu o suprafaţă de 2500 m.p. Pentru producţia îmbrăcămintei folosim cele mai recente maşini de înaltă tehnologie,ce asigură calitate şi eficienţă. Materialele cu care lucrăm sunt furnizate direct de la producători din Europa, China, Turcia şi alte ţări.
Acest fapt ne permite să oferim cele mai atractive preţuri din industrie.
Obiectivul firmei Panda şi al designerilor care lucrează aici este de a crea confecţie pentru femei, care au nevoie de haine confortabile cu un design elegant la un pret avantajos.
Compania produce diferite modele de pantaloni, fuste, jachete, costume, cămăşi, rochii si paltoane într-o
combinaţie de culori si stiluri. În fiecare an, dezvoltăm două colecţii: primăvară – vară şi toamnă - iarnă.
Avantajul este că în acelaşi timp, în fiecare săptămână se pregătesc noi propuneri care să completeze
colecţia pentru luna respectivă.
Acest lucru permite să fie adăugate cele mai recente tendinţe şi detalii în haine.
Compania s-a impus print-un echilibru între preţ şi calitate şi o linie permanent actualizata, iar preţurile produselor sunt adaptate pentru a îndeplini standardele ţarilor în care acestea sunt vândute.
În prezent suntem concentraţi pe extinderea reţelei de distribuţie în ţară şi în străinătate.