OSPATARITE-CONTRACTE IN CIPRU,FARA TAXE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

As Almirom selecteaza fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare :OSPATARITE pentru contracte de munca in Cipru:(primirea clientilor intr-o maniera politicoasa si prietenoasa;prezentarea meniului;servirea clientilor,curatarea si asezarea permanenta a meselor;colaborarea cu restul personalului si asigurarea peranenta ca oaspetii sunt multumiti;urmarea procedurilor,pastrarea in bune conditii a restaurantului si a echipamentului de lucru,etc.
tel/fax:0238716173,mob:0721584097, 0768796726 ,
Email: almirom@buzau.ro,
Bld.unirii,bl 9F,ap15,sc A,Buzau 120360.
Cerinte:
-limba engleza avansat
-cunostinte computer
-varste 18-30 ani
-persoane prezentabile,inteligente,muncitoare.
Oferta:
-perioada:1 an
- cazare si hrana pe durata contractelor platita de angajator
- salarizare: 600 Euro plus tips 300-400 Euro lunar.
- asigurari si concediu de odihna platite de angajator
- nu se percep taxe nici inainte nici dupa angajare
-angajarea imediata

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE