Ospatarita

SC CARNE A LA BRASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
• acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
• cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;
• mentinerea igienei si curateniei sectorului pe care lucreaza.

CERINTE

• cunostinte medii de limba spaniola/engleza;
• aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
• atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
• experienta intr-un restaurant cu specific spaniol constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

• transport asigurat pe timpul noptii;
• bonusuri in functie de realizari.

Bucataria spaniola este una dintre cele mai diversificate din Europa, o imbinare perfecta intre cultura si gusturi.

Bucatarul nostru va pregati pentru dumnevoastra cea mai gustoasa Paella, mancarea traditionala valenciana, folosind ingrediente originale spaniole.

Intr-o atmosfera specifica, in acorduri de flamenco, veti savura cele mai rafinate vinuri si bauturi traditionale spaniole.

Pentru dumneavoastra, aceia care iubiti Spania asa cum o iubim si noi, vom pregati multe alte surprize. Nu trebuie decat sa veniti si a doua oara la Restaurantul ALIOLI.