Ospatarita

Big Brother Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- servirea clientilor in conditii optime
- respectarea programului de lucru

CERINTE

- spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- seriozitate
- prezenta agreabila
- mereu preocupata de calitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- munca intr-un colectiv tanar

PUB18 Friends only – echipa care creeazã experiente de neuitat atunci c¿nd esti cu prietenii.

PUB18 a fost fondat ¿n anul 1998 si este o veritabilã comunitate ai cãrei peste 12.000 de membri nutresc sentimente de apartenentã, exclusivitate si confort emotional.

Recrutam persoane pozitive, pline de entuziasm, serioase, responsabile si amabile, care vor sã lucreze cu oameni deosebiti, ¿ntr-o echipã de profesionisti.
Alãturã-te echipei PUB18 Friends only, unde vei fi si foarte motivat financiar.

BIG BROTHER PIZZA – acum in Romania si in PUB18 prin programul Big Brother® - no secrets™ transmis live la www.bigbrother.ro