Ospatari pentru Finala UEFA

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Services Group recruteaza pentru unul dintre clientii sai:
OSPATARI PENTRU CEL MAI MARE EVENIMENT DE CATERING AL ANULUI 2012 - FINALA UEFA DE PE STADIONUL NATIONAL ARENA IN PERIOADA 7-12 MAI 2012 !

Responsabilitati:
- Echipa de ospatari va fi formata din 20 de supervisori si 180 de ospatari care vor realiza serviciul de set up si servire pentru lojele de "special VIP" , VIP, SKYBOXES, MEDIA, atat in zilele dinaintea finalei din data de 09 Mai 2012 cat si in zilele urmatoare pana pe data de 12 Mai.

CERINTE

- Persoana prezentabil/a, pozitiva, energica, excelente abilitati de lucru cu clientii si un permanent zambet;
- Cunostinte medii de Limba Engleza.

BENEFICII OFERITE

FA SI TU PARTE DIN ECHIPA DE CATERING LA CEL MAI MARE EVENIMENT AL ANULUI 2012 - trimite CV-ul tau in timp util la info@oferimdemunca.ro

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.