OSPATARI - LOCATIE EXCLUSIVISTA

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- servirea clientilor;
- cunoasterea meniului si recomandarea acestuia clientilor;
- gestionarea comenzilor clientilor si promtitudinea satifacerii acestora;
- interactiunea cu clientii;
- informarea sefului direct asupra problemelor aparute in gestionarea relatiei cu clientii.

CERINTE

- studii medii finalizate sau superioare in curs (studiile de specialitate reprezinta un avantaj);
- experinta in domeniu in locatii selecte sau cu circuit inchis, reprezinta avantaj- MINIM 1 AN;
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
- voce si aspect fizic placute;
- promtitudine si discretie in relatia cu clientii localului.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonusuri in functie de realizari;
- posibilitatea de a dezvolta o cariera intrunul din cele mai selecte cluburi exclusiviste adresate oamenilor de business.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta unul din cluburile exclusiviste adresate oamenilor de afaceri din Romania, si este localizat in zona de nord a Bucurestiului.