OSPATARI, CAMERISTE, AJUTORI BUCATARI-Agentie Greceasca

NEFELIM EXPRESS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de munca in turism pe perioada de sezon in Grecia cum ar fi:
-40 ospatari pers.intre 20-35 ani cu nivel mediu de engleza,experienta si aspect fizic placut de preferinta femei cu salarii cuprinse intre 800-1800E
-35 cameriste intre20-40 ani cu putina engleza,experientza de cel putin un an in domeniu personae rapide cu pofta de munca salarii de 800E
-16 aj.bucatari intre 25-40 ani salarii de 750E cu putina engleza
-43 pers.intre20-45 ani pentru spalat vase shi munci generale in bucatarii shi hoteluri la 700E
-15 barwomen intre 20-30 ani cu engleza foarte bine,aspect fizic foarte placut shi experientza mare in domeniu salariu de 1600 E
-1 ghid touristic salariu de 1200-1400E bun cunoscator de engleza. Pentru informatii va rugam sa ne contactati la 00306930414724 sau prin yahoo mess la nefelim_express unde raspundem verbal la orice nelamuriri aveti.SAU TRIMITETZI UN CV cu toate datele ptr a se intocmi CONTRACTUL DE ANGAJARE
INTERVIURI ON LINE INTRE ORELE 11-13 SHI 18,30-20,30 DE LUNI PANA SAMBATA ORA ROMANIEI
AGENTZIE GRECEASCA M.ANGELOS JOB str.ioulianou 39 Atena,Platia victoria tel/fax00302108814368 sau 00302108829621 ptr.eng shi gr

CERINTE

- seriozitate, experienta si engleza dupa caz

BENEFICII OFERITE

la intelegere cu patronii

Oferim locuri de munca in Grecia persoanelor interesate si cu pofta de munca in urmatoarele domenii: menaj, curatenie, ingrijire batrani, ingrijire copii, paza si intretinere case vacanta, serviciu hotelier, restaurante, baruri, cafenele etc.