Ospatar hotel angelo Otopeni

COMTEL FOCUS SA - hotel angelo Otopeni

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tu la ce esti bun cu adevarat? Contribuie cu talentul tau!
Iti doresti...
- pentru a-i incanta pe oaspetii nostri cu un serviciu de prima clasa, recomandari personale si atentie, raspunzi solicitarilor in mod prompt si acorzi atentie sugestiilor venite de la oaspeti
- sa lucrezi la micul dejun, pranz sau cina
- sa ai grija de toate activitatile necesare inainte si dupa service, ce trebuie facute in consecinta si in mod energic

CERINTE

Diferenta o face:
- experienta ta relevanta in munca, precum si pasiunea pentru industria hoteliera
- iti organizezi activitatea intr-un mod eficace si eficient ai acorzi atentie in acelasi timp colegilor de echipa
- te poti descrie ca fiind orientat catre service si calitate

BENEFICII OFERITE

Te poti astepta:
- spatiu pentru a fi tu insuti astfel incat sa iti demonstrezi talentul si sa ai initiativa
- traininguri pentru dezvoltarea carierei
- o serie de beneficii valoriase si discount-uri in cadrul lantului
Suntem foarte buni la multe lucruri, insa nu chiar la toate. De aceea, intotdeauna cautam colegi ce isi arata initiativa si ies in evidenta prin angajament, indemanare si talent. Daca simti ca este pentru tine, trimite un CV la: mirela.obreja@viennahouse.com

Hotelul de 4 stele 'angelo Airporthotel Bucureşti' este situat în imediata apropiere a Aeroportului Internaţional Henri Coandă pe drumul european E60/DN1, beneficiind în consecinţă de legături de transport rutier convenabile. Chiar şi înainte de 2008, când fost redefinit conform conceptului hotelurilor angelo al grupului hotelier Vienna International, s-a numărat printre primele adrese de hoteluri business din Bucureşti. Îmbinarea reuşită dintre concepte de design moderne şi servicii de calitate superioară reprezintă factorul determinant în ecuaţia de calitate a angelo Airporthotel Bucureşti.

Unele dintre caracteristicile deosebite ale hotelului angelo Bucureşti:

Distanţa de numai 300 m de Aeroportul International Henri Coandă
Transferul gratuit la şi de la Aeroportul International Henri Coandă
177 de camere (dintre care 69 amenajate în designul angelo)
Săli de conferinţe şi de întâlniri cu o capacitate de până la 190 de persoane (20 de săli individuale pentru şedinţe sau reuniuni)
Internet gratuit in lobby si in camere
Parcare păzită (gratuită) pentru clienţii hotelului