Ospatar - cod m425

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam candidati pentru un client ca sa ocupe :

6 posturi de ospatar , salarizare negociabila, contract pe 6 luni cu prelungire pe nedeterminata daca este cazul.

CERINTE

Cautam o persoana energica, punctuala si responsabila.

Cerinte :
- diploma de calificare in domeniu;
- experienta de minim 6 luni ca ospatar;
- cunostinte de limba engleza;
- aspec placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;

Candidatul trebuie sa aiba experienta in servirea in restaurant, atitudine pozitiva, zambetul sa fie cat mai natural si socializarea usoara.

Disponibilitate de a lucra peste program, munca in conditii de presiune, diplomatie, etc.

Cunoasterea altor limbi de circulatie internationala constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera si: instruiri, bonus, carte de munca, telefon

Doar candidatii selectati vor fi contactati telefonic.

DESCRIEREA FIRMEI

www.temax.ro