OSPATAR

COMPLEX HOTELIER CONFORT&RIN OTOPENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Solutionarea tuturor cererilor clientilor intr-o maniera politicoasa si eficienta;
Este responsabil de cunoasterea si promovarea produselor din meniu pentru cresterea vanzarilor;
Mentine standardul procedurilor de igiena, in conformitate cu politica hotelului.

CERINTE

Prezenta agreabila, rezistenta la lucru in conditii de stres si la lucrul in ture;
Calificare de ospatar sau experieta in domeniu reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca
- Masa
- Transport

Complexul Hotelier Confort&Rin este locul unde ambianta, luxul, stilul si eleganta vor contribui la starea de bine proprie incheierii oricarei afaceri, dar si la relaxarea de care aveti nevoie. Prin excelenta un mediu creat cu atentie pentru tine, adaptat nevoilor si asteptarilor cele mai exigente. Complexul Hotelier Confort&Rin este mai mult decat un centru pentru afaceri si relaxare este un spatiu dedicat tie. Va asteptam!