ospatar

EXPRESS EMPLOYMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Express Employment cauta pentru clientul sau City Grill, cel mai important operator de restaurante din România, Ospatar/Picol.
RESPONSABILITATI:
- preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.

SARCINI SI INDATORIRI SPECIFICE:
- servirea exemplara a clientilor;
- indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.
- raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

PROFILUL CANDIDATULUI:
- experienta reprezinta un avantaj;
- disciplinat;
- abilitati bune de relationare;
- aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
- motivat, stabil si dornic de avansare;

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-training si posibilitate de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara