Organizatoare de jocuri / divertisment pt turisti / copii in hoteluri de 4 stele din Grecia / Cipru

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabila cu organizarea de jocuri si divertismentul turistilor din hotelul in care se va lucra;
- Activitati de a intretine copiii ocupati, activitati de amuzament cu copiii oaspetilor din hotelul in care se va lucra;
- Efectuarea zilnica a cate unui nou program de amuzament pentru turistii hotelului.

CERINTE

- Engleza si Franceza vorbite la nivel foarte bun;
- PASAPORT valid pana la data de 1 Noiembrie 2008.

BENEFICII OFERITE

- min.30 euro - max. 37 euro/ zi + bacsis foarte consistent;
- lucrul in ziua de duminica este platit cu 20 euro in plus fata de salariul de baza (zi de lucru de 8 ore);
- cazarea si mesele asigurate;
- asigurare;
- 4-8 zile libere / luna;
- data de incepere a contractului flexibila (15 Aprilie/1 Mai/ 15 Mai/1 Iunie) - 30 Septembrie/Octombrie 2008.

Oferim consultanta in identificarea unui contract de munca pentru ANIMATOARE. Locatia: RHODES, IXIA