Organizare evenimente

IUNO Evenimente

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea evenimentelor corporate
Identificarea, selectarea si negocierea cu furnizorii.
Identificarea si gestionarea tuturor resurselor implicate in proiect.
Realizarea bugetul si analiza financiara pe proiecte.

CERINTE

Cunostinte bune de PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
Engleza-cel putin nivel mediu
Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
Satisfactie oferita de munca de birou
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale; atentie la detalii
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
Studii juridice sau cunostinte Corel constituie un avantaj
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.)
Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare
Posesor permis conducere, categoria B

BENEFICII OFERITE

Se ofera angajare pe durata nedeterminata cu contract de munca, salariu negociabil, motivant si crescator, telefon,laptop, conditii de munca atractive.

Fie ca tineti o intalnire, organizati un eveniment, o conferinta, o nunta sau pur si simplu aveti nevoie de o promovare constienta si directionata pe piata, IUNO Evenimente va poate pune la dispozitie toate cele necesare pentru realizarea celor mai sus mentionate.
IUNO Evenimente a luat fiinta in ianuarie 2003 si s-a axat incepand cu acel moment pe surprinderea clientilor prin experiente unice si inovative in materie de lansari, team-building-uri, petreceri private, conferinte, congrese etc.