Order Administrator II Nr Ref.: 119059

Hewlett-Packard (HP)

11-04-2007 | EXPIRA LA 03-05-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

Do zakresu obowi¿zków nale¿e¿ b¿dzie mi¿dzy innymi:
-Administracyjne oraz finansowe wsparcie procesu sprzeda¿y w zakresie oferowanych produktów dla wewn¿trznych i zewn¿trznych klientów HP
-Monitorowanie dzia¿alno¿ci partnerów zgodnie z polityk¿ oraz procedurami HP
-Odpowiedzialno¿¿ za kierowanie zamówieniami i rezerwacjami, jak równie¿ za podstawowe rozliczenia finansowe

CERINTE

Minimalne wymagania:
-Umiej¿tno¿¿ wspó¿pracy z klientem
-Dobra znajomo¿¿ j¿zyka angielskiego w mowie i pi¿mie, znajomo¿¿ j¿zyka polskiego obowi¿zkowa
-Komunikatywno¿¿
-Zdolno¿ci numeryczne i analityczne
-Cierpliwo¿¿, dobra organizacja pracy, samodzielno¿¿, elastyczno¿¿, inicjatywa
-Umiej¿tno¿¿ pracy pod presj¿ oraz podejmowania decyzji
-Umiejetno¿¿ pracy w zespole
-Obs¿uga komputera

Mile widziane:
-Dobra znajomo¿¿ pakietu MS Office
-Znajomo¿¿ SAP b¿dzie dodatkowym atutem

BENEFICII OFERITE

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Doskona¿¿ mo¿liwo¿¿ rozwoju kariery
w mi¿dzynarodowym ¿rodowisku
-¿wiatowej klasy warunki pracy

Je¿li spe¿niasz powy¿sze wymagania umie¿¿ swoje CV i list motywacyjny w j¿zyku angielskim na stronie www.hp.com/go/jobs pod numerem referencyjnym 119059).

DESCRIEREA FIRMEI

HP jest jednym z najwi¿kszych na ¿wiecie dostawców produktów, rozwi¿za¿ i us¿ug z zakresu nowych technologii dla u¿ytkowników indywidualnych, korporacyjnych, a tak¿e instytucji publicznych i firm prywatnych.
Wed¿ug rankingów rynku teleinformatycznego (Teleinfo 500, Computerworld TOP 200) HP Polska jest najwi¿ksz¿ firm¿ informatyczn¿ i najwi¿kszym dostawc¿ us¿ug IT w Polsce.
Wszystkim kandydatom aplikuj¿cym na stanowiska w HP oferujemy równe szanse zatrudnienia.