ORACLE SPECIALIST-Software Developer

E-P. Key Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitate majora

Designul si dezvoltarea de aplicatii pentru proiecte oferite companiilor cu care firma se afla in parteneriat.

CERINTE

Cerinte profesionale

Absolvent universitate profil tehnic
Experienta minim 2 ani in domeniul programarii ¿ programare Oracle

Cunostinte aprofundate si experienta pe programare si administrare:

- ORACLE
- LINUX
- JAVA
- C, C++

Cunostinte aprofundate si experienta in dezvoltarea de aplicatii :

- web server
- transaction server

Engleza ¿ nivel avansat

Cerinte optionale

Poate reprezenta un avantaj experienta pe diferite proiecte in domeniile: telecomunicatii, EFT-POS, ATM, ECR, precum si cunoasterea: ISO 8583, aplicatii client server.

Certificari ORACLE ¿ un avantaj

Cerinte personale

Capacitate de analiza de detaliu si de operare, meticulozitate, spirit de observatie, intuitie, perspicacitate.
Atentie concentrata si distributiva.
Perseverenta si determinare in identificarea de solutii alternative si in finalizarea proiectelor.
Capacitate de adaptare rapida la situatii si de respectare a unor termene limita.
Capacitatea de a evalua, lua decizii si asuma responsabilitati.
Pasiune reala pentru programare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii

Daca esti interesat in dezvoltarea unei cariere alaturi de o echipa tanara, dinamica intr-o companie in care initiativa si performanta sunt recunoscute, valorizate si recompensate nu ezita in a face primul pas ¿trimite-ne aplicatia ta.

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.

Se ofera pachet salarial atractiv, telefon si bonusuri in acord cu performanta sustinuta.

Candidatii eligibili vor fi contactati pentru interviu.

Firma de consultanta in domeniile: resurse umane, management, psihologie organizationala si IT.