Oracle Developer

trafic.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor de procesare a datelor ce compun sistemul de auditare a traficului internet, trafic.ro
Dezvolta si intretine specificatia tehnica pentru modulele dezvoltate.

CERINTE

Experienta in dezvoltarea si intretinerea bazelor de date Oracle 10g.
Cunostinte solide de PL/SQL (3-5 ani).
Experinta in dezvoltarea si intretinerea de baze de date cu numar mare de accesari (milioane/zi).
Este un plus experienta de lucru cu tehnologi web: XHTML,JavaScript,XML.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Mediu de lucru placut.
Posibilitatea de training si dezvoltare profesionala.

Trafic.ro monitorizeaza in timp real marea majoritate a celor mai importante site-uri din Romania, obtinand astfel informatii statistice relevante despre intreaga populatie romana de internet. In prezent, exista peste 20.000 de site-uri active (care au vizitatori) monitorizate de Trafic.ro.