OPTOMETRIST SPECIALIST

OPTI-PLUS VISION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va propunem 2 variante posibile ale aceluiasi tip de activitate:

Job 1: Optometrist cu studii de specialitate in domeniu, medii sau superioare - persoana bine pregatita profesional care sa lucreze in locatiile Opti-plus din localitatea sa de domiciliu.

Job 2: Optometrist pentru dezvoltare - persoana cu studii in domeniu, experimentata, dispusa la deplasari si lucrul pe perioade determinate intr-unul dintre magazinele Opti-plus din tara;

Descriere job 1:
Activitatea se va desfasura in localitatea de domiciliu a candidatului, intr-unul din magazinele Opti-plus.

Descriere job 2:
Activitatea se va desfasura intr-una dintre locatiile Opti-plus din tara.
ATENTIE! Este vorba de magazine complet dotate si utilate de optica medicala, nu de activitati de optica mobila.

CERINTE

- determinare de dioptrii (anamneza, control obiectiv si subiectiv al vederii, cunoasterea excelenta a metodelor de determinare a viciilor de refractie oculare si a metodelor si mijloacelor de corectie optica a acestora);
- experienta in adaptarea lentilelor de contact;
- consiliere clientela (cunostinte foarte bune despre ramele de ochelari si proprietatile lentilelor corectoare aeriene);
- orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
- seriozitate, loialitate, spirit de echipa.

In plus, pentru job 2:
-disponibilitate la deplasare;
-capacitate de a dezvolta reteaua;
-excelenta capacitate organizatorica;
-avantaj: permis auto cat B.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv + comision motivant din vanzari;
- prime si sporuri salariale in functie de performantele individuale;
- cariera sigura, pe termen foarte lung alaturi de o echipa extrem de profesionista;
- atmosfera de lucru placuta, bazata pe respectul reciproc intre toti membrii organizatiei;
- integrarea intr-un business de viitor, foarte solid din punct de vedere financiar si logistic.

In plus pentru job 2:
- masina de serviciu;
- bonus lunar pentru relocare (pana la 50% din salariul de baza);
- cazare asigurata;
- diurna;
- decontare transport.

OPTI-PLUS VISION inseamna o echipa de peste 100 de profesionisti si 23 cabinete de optica medicala.
Avem reprezentare in Bucuresti si orasele mari ale tarii, fiind in plin proces de extindere la nivel national.
Punem accentul pe profesionalism si satisfactia clientului, in echipa noastra lucrand exclusiv specialisti ai domeniului.
Atmosfera de lucru este placuta, salariile si bonusurile financiare oferite sunt motivante iar perspectivele de promovare sunt reale.
La Opti-plus, apreciem loialitatea fata de companie si implicarea personala, deasemenea incurajam respectul pentru client si spiritul de echipa.
Daca sunteti un foarte bun profesionist, la OPTI-PLUS va asteapta nu doar un job, ci o cariera!