OPTICIAN /OPTOMETRIST - ( venituri medii nete de cca 1000 euro lunar)

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important lant de centre de optica medicala, cu capital integral strain, ce ofera servicii de specialitate la cele mai inalte standarde de calitate.

Fiecare centru optic este deservit de 2 medici oftalmologi, 2 opticieni, 4 optometristi, 2 montatori si de echipa administrativa de la sediul companiei.

Cifra de afaceri anuala este de peste 1.000.000 euro iar numarul de clienti peste 40 000 anual.

Pentru fluidizarea activitatii si completarea echipelor suntem in cautarea a 10 consultanti vanzari (optometristi) ale caror principale responsabilitati sunt:

- Intampinarea clientilor
- Identificarea nevoilor clientilor
- Examinarea pacientilor cu acuitate vizuala deficitara
- Efectuarea de masuratori optice pentru lentile
- Efectuarea masuratorilor de ametropie si astigmatism cornean
- Instruirea si consilierea clientilor in utilizarea tehnicilor de corectie cu lentile
- Oferirea consultatiilor oftalmologice primare

CERINTE

- studiile de specialitate (optica sau optometrie)
- experienta pe un post similar constituie un avantaj
- capacitate de comunicare eficienta
- flexibilitate
- politete
- solicitudine, atentie, responsabilitate
- corectitudine, capacitate decizie, spirit de observatie,
- capacitate corelare diagnostic cu puterea dioptrica a lentilei
- capacitate de identificare a metodelor adecvate de verificare a distantelor interpupilare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant ( venituri medii nete de cca 1000 euro lunar)
- bonus de obiectiv
- mediu de lucru deosebit

NEFERTITI Human Capital Consulting este una din putinele companii de resurse umane ce iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.