Oportunitate pentru vorbitorii de limba germana

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions este o companie de recrutare in expansiune, cu un portofoliu ce cuprinde companii multinationale, care in momentul de fata cauta vorbitori de limba germana la un nivel cat mai avansat.
Pozitiile deschise sunt pentru customer support si suport IT.
Exista flexibilitate, mediu multicultural, salarii motivante (2.000-2.500) completate de alte beneficii (asigurare medicala, bonuri de masa, bilete la film, abonament la sala de fitness).
Conditia preliminara este cunoasterea limbii germane la minimum un nivel B2. Engleza constituie avantaj.
Va asteptam sa ne cunoastem la interviu si sa ne demonstrati printr-un test ca stiti limba germana.

CERINTE

Cunoasterea limbii germane la un nivel avansat si a limbii engleze la cel putin un nivel mediu. Seriozitate, punctualitate si dorinta de a invata. Experienta profesionala este un plus, insa nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Salarii atractive (2.000-2.500 RON) completate de alte beneficii. Mediu in care vii cu placere la munca:)