Oportunitate pentru studenti cu sau fara experienta- Supraveghetor Sala Jocuri / Slot Attendant

CARDINAL ENTERTAINMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de suport clientilor si explicarea regulilor de joc;
- Intâmpinarea și servirea cu bauturi a clientilor într-o manieră profesională, amabilă și promptă în concordanță cu
activitatea locatiei;
- Informarea clientilor cu privire la campaniile promotionale, tombole sau alte evenimente organizate in cadrul salii sau la nivel de companie;
- Supravegherea salii si asigurarea desfasurarii in parametrii normali a activitatii in cadrul acesteia;
- Efectuarea de operatiuni cu numerar (incasari si plati catre client/persoane autorizate din cadrul companiei) cu respectarea procedurilor interne;
- Predarea si preluarea gestiunii la finalul programului de lucru.

CERINTE

Esti o persoana prietenoasa si cu zambetul pe buze? Ai spirit de initiativa si esti organizat?
Daca ai o fire empatica si te regasesti mai jos, te asteptam sa ne cunoastem:

- Student sau absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Bune abilitati de comunicare si orientare catre clienti;
- Abilitati de calcul numeric si matematic;
- Nu este necesara experienta de munca sau in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Siguranta financiara printr-un pachet salarial competitiv;
Bonuri de masa;
Program flexibil in ture, 15-16 zile pe luna;
Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata.
Oportunitati majore de promovare pentru persoanele motivate
Training de specialitate;
Mediu de lucru modern, confortabil si placut.

Suntem o companie tanara si in expansiune, ce oferim servicii de Gambling. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa faca parte dintr-o poveste de succes.