Oportunitate internship Hieroglifs International

Hieroglifs Translation SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unor tineri talentati, dornici de afirmare, pentru pozitiile:

A. Internship Project Management
Responsabilitatile postului presupun:
- Contactarea echipei de traducatori existenti sau potentiali si verificarea disponibilitatii acestora in vederea livrarii proiectelor de traducere;
- Monitorizarea procesului de desfasurare a traducerilor;
- Monitorizarea receptionarii fisierelor primite de la traducatori si verificarea acestora inaintea livrarii la client;

B. Internship Sales & Marketing pe produs;
Responsabilitati:
- Actualizarea permanenta a bazei de date
- Prospectarea pietei, ofertarea si identificarea de noi clienti;
- Promovarea produsului companiei prin diferite mijloace;

CERINTE

Cerinte candidat:
- persoana foarte organizata, responsabila, dinamica;
- cunostinte limba engleza nivel avansat;
- cunostinte operare PC nivel avansat (suita Office).

BENEFICII OFERITE

Internship-ul este neremunerat.

Companie multinationala, cu o activitate de 10 ani pe piata internationala