Oportunitate deosebita de cariera intr-o companie multinationala - SUPERVIZOR DEPOZIT

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si conduce activitatea personalului din subordine pentru schimbul in care este de serviciu
- Este responsabil de gestiunea primara a stocului
- Asigura toate conditiile privind buna depozitare si gestionare a produselor
- Verifica acuratetea si corectitudinea documentelor de transport
- Participa la inventarierea lunara a produselor din depozit
- Asigura implementarea eficace a actiunilor corective si preventive necesare pentru atingerea obiectivelor si imbunatatirea continua a activitatii din departament
- Asigura respectarea sistemului de calitate impus de standardele companiei
- Respecta indicatorii de performanta agreati

CERINTE

- Studii medii
- Experienta relevanta in coordonarea unei echipe
- Preferabil experienta in activitatea de depozitare produse alimentare
- Bune abilitati de organizare si coordonare
- Orientare catre actiune
- Spirit de lider
- Cunostinte PC – operare programe de evidenta stocuri

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul unei companii multinationale de prestigiu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!