Oportunitate de angajare in cadrul unei sali de fitness

CRCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele care aparțin grupurilor vulnerabile vizate prin intermediul programului “SOCEC.NET – rețeaua economiei sociale”:
 familii monoparentale;
 persoane de etnie romă;
 persoane care au părasit timpuriu scoala;
 tineri peste 18 ani care părăsesc sistemul instituționalizat de protecție a copilului;
sunt invitate să aplice la anunțul de mai jos:
Centrul de Resurse pentru Cetățenie Activă angajează în cadrul sălii de sport înființată ca structură de economie socială în cadrul proiectului “SOCEC.NET – rețeaua economiei sociale”:

 3 instructori de fitness
 1 kinetoterapeut (timp parțial)
 2 lucrători comerciali
 2 specialiști masaj (timp parțial)

CERINTE

Cerințe:
 Persoane active care vor să se activeze în domeniul wellness și frumusețe;
 Disponibilitatea de a participa la cursurile de calificare/ specializare din cadrul proiectului;
 Capacitatea de asimilare de noi cunoștințe;
 Seriozitate și punctualitate;
 Abilități de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
 Salariu motivant;
 Oportunități de formare/ calificare profesională;
 Mediu de lucru motivat și incluziv care susține dezvoltarea personală și profesională.
Vă rugăm să trimiteți CV-urile la adresa de mail contact@crca.ro, până la data 10.03.2015.