OPERATOR SONDAJE (Toata tara)

MS Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Completarea chestionarelor la domiciliul respondentilor, pe strada sau la sediul anumitor firme(institutii).
Respectarea cu strictete a metodologiei prezentate in cadrul instructajului
Respectarea cu strictete a termenelor stabilite

CERINTE

Cerinte:
Minim studii medii
Abilitati de comunicare peste medie, perseverente cu simt al responsabilitatii
Disponibilitate pentru munca de teren (4-5 ore zilnic)
Telefon (obligatoriu), acces la internet si e-mail (avantaj major)
Tinuta prezentabila

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Plata in functie de numarul chestionarelor realizate la care se adauga bonusuri in functie de calitate si performanta.
Program flexibil pe care vi-l faceti singuri.
Posibilitati reale de promovare.
Colegii cu experienta si care s-au s-au remarcat prin rezultatele muncii vor ocupa postul de coordonator zonal(OBLIGATORIU ACCES PERMANENT LA INTERNET SI SCANER) acolo unde aceasta pozitie este libera.
Participarea la traininguri specifice si la intalniri de teambuilding.

Combinatia unica de experienta si instrumente de ultima generatie cu care MSConsulting lucreaza ne ajuta sa livram clientilor nostrii rezultate superioare. Aria noastra de expertiza se refera atat la studii traditionale (prin interviuri fata in fata sau interviuri telefonice) cat si la studii desfasurate in mediul online.

MS Consulting ofera clientilor sai servicii complete de cercetare de piata, de la culegerea datelor si analiza lor la acordarea de consultanta specializata pentru adoptarea de decizii strategice.