OPERATORI VANZARI PRIN TELEFON - BUCURESTI, CLUJ, TG. MURES SI PLOIESTI

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Vinde si factureaza produsele catre clienti
· Promoveaza produsele prin telefon
· Gestioneaza documentele fiscale
· Negociaza conditiile comerciale
· Pastreaza si dezvolta relatiile cu clientii
· Programeaza platile

CERINTE

· Experienta anterioara in vanzari prin telefon de minim 6 luni
· Excelente abilitati de comunicare si negociere
· Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare prin telefon
· Cunostinte solide de operare PC
· Domiciliul stabil in locatiile mai sus mentionate

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial motivant
· Mediu de lucru profesionist, competitiv
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 18 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci alatura-te echipei noastre.