OPERATORI TESTE LOCATIE CENTRALA

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Operator Teste Locatie Centrala presupune culegerea datelor pentru studii ce au ca scop testarea unor produse, ambalaje, concepte, reclame. Operatorii vor recruta respondenti pentru aceste testari din fata unei locatii situate intr-o zona centrala. Respondentii vor fi apoi invitati in respectiva locatie pentru a ne raspunde la un chestionar.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Persoane sociabile, energice si cu excelente abilitati de comunicare;
- Prezenta agreabila;
- Telefon de contact;
- Disponibilitate de timp (min.5h/zi);
- Seriozitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil, adaptat studentului;
- Venit variabil, in functie de performante;
- Bonusuri pentru performanta, implicare si vechime;
- Sansa de a realiza stagiul de practica in cadrul companiei noastre;
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala;
- Inainte de fiecare proiect operatorii participa la traininguri specifice.

GfK Romania is the biggest market research institute in Romania and is part of GfK Group that is No. 4 in the world.