OPERATORI TELESALES

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele atributiuni sunt:

- Prezentarea si promovarea telefonica a produselor si serviciilor companiei catre clienti, in scopul completarii stocului lor de produse.

- Dezvoltarea relatiei cu clientii ¿¿¿ prin promovarea produselor din portofoliu si din oferte speciale.

- Atingerea targetului de vanzari si a celorlalte obiective stabilite impreuna cu Directorul de vanzari.

- Inregistrarea comenzilor in programul specific.

- Este obligat sa respecte toate procedurile interne de calitate si siguranta alimentara, aplicabile in interiorul companiei

- Salariatul este obligat sa-si insuseasca si sa respecte legislatia in vigoare privind securitate si sanatatea in munca precum si instructiunile proprii specfice de sanatate si securitate in munca activiatii pe care o presteaza si legislatia ¿¿n domeniul Situa¿¿iilor de Urgen¿¿¿¿ de prevenire si stingere a incendiilor precum si instructiunile specifice intocmite la nivel de societate specifice activiatii sale.

CERINTE

- Experienta anterioara pe un post similar;
- Capacitate de invatare lucruri noi;
- Abilitati de comunicare;
- Persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva;
- Spirit de echipa;
- Rezistenta la stres;
- Absolvent de liceu.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o companie noua, din domeniul industriei alimentare;

- Oportunitati de cariera;

- Instruire;

- Pachet salarial atractiv.

Numai persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.