OPERATORI TELEMARKETING (part time, studente)

Eurocor Institutul European de Cursuri prin Corespondenta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea telefonica a prospectilor pentru prezentarea ofertelor promotionale.

CERINTE

- Persoane comunicative, cu voce placuta si prezenta de spirit
- Capacitate de a asimila rapid informatiile
- Cunostinte minime de operare PC
- Capacitate de adaptare rapida la un mediu de lucru dinamic
- Capacitatea de a lucra cu obiective precise

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Contract individual de munca
- Salariu de baza + bonusuri lunare in functie de performanta
- Oportunitatea de a promova
- Construirea unei cariere internationale in marketing si comunicare
- Traininguri specializate, echipa manageriala tanara si flexibila
Program de lucru: Luni - Vineri: 16.00 – 20.00

Institutul Eurocor este filiala Scolii Europene de Cursuri prin Corespondenta (ESCC) cu sediul central in Olanda, cea mai importanta scoala europeana specializata in aceasta forma de instruire, prezenta in 7 tari din Europa si Asia.
Si in Romania, in cei peste 18 ani de activitate, peste 240.000 de cursanti din toata tara au avut incredere in metoda noastra si au ales sa-si dezvolte pregatirea profesionala sau sa invete o limba straina alaturi de noi.
Pentru detalii vizitati www.eurocor.ro.