Operatori Sondaje Opinie

Millward Brown

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un JOB PART-TIME care sa iti ocupe doar 3 - 4h /zi dar sa iti ofere un venit ATRACTIV ?

Atunci te asteptam alaturi de noi in echipa de Operatori Sondaje Opinie Millward Brown!

Ce trebuie sa faci ca operator? Sa aplici chestionare respondentilor selectati chiar de tine ( pe baza unor criterii de selectie).

CERINTE

Te vei integra perfect in echipa daca :

1.Esti o persoana activa si preferi sa ai un job antrenant, dinamic, de teren;
2.Esti sigur ca poti convinge persoane necunoscute sa iti acorde cateva minute din timpul lor;
3.Esti absolvent studii medii, student, liber profesionist si vrei sa gasesti un job cu un program flexibil si plata in functie de performanta;

Proiectul pentru care cautam colegi are urmatoarele caracteristici : chestionar aplicabil pe hartie si la domiciliul respondentului, cu o durata de completare de aproximativ 20 min, plata per chestionar corect realizat.

BENEFICII OFERITE

Oferim :

- Program flexibil, adaptat nevoilor dvs., cu un minim de 3-4 h / zi lucrate
- Obtinerea unui venit atractiv ( 250- 1000 ron ) in functie de rezultatele obtinute individual
- Plata lunara in conformitate cu numarul de chestionare realizate
- Bonusuri de performanta, fidelitate, acuratete, implicare
- Contract individual de munca

Puteti aplica CV-ul si pe adresa pe email recrutare@visionwise.ro

Millward Brown este o agentie globala de cercetare specializata in eficienta advertising-ului, comunicare strategica si cercetare de media si brand equity.