Operatori sondaje de opinie pentru monitorizare T.V.

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea operatorului de interviu din cadrul departamentului Monitorizare TV presuspune culegerea datelor necesare realizarii proiectului, prin metoda interviurilor face-to-face.
Pentru acest proiect ne construim o echipa dedicata, puternica si de calitate, impreuna cu care sa lucram cu placere si sa fim mandri de rezultatele noastre.

CERINTE

- Persoane sociabile, cu excelente abilitati de comunicare
- Disponibilitate zilnica pentru munca de teren (3-4 ore/zi)
- Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj
- Telefon de contact;
- Capacitate de a lucra cu termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Plata corelata cu efortul depus;
- Se acorda bonusuri pt. performanta, fidelitate, acuratete, implicare;
- Program de lucru flexibil, pe care vi-l decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra.
- Posibilitati de promovare pe termen lung.
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.

Infiintata in 1934, Grupul GfK este astazi, dupa zeci de ani de experienta si inovatie, unul dintre liderii mondiali in domeniul cercetarilor de piata.
GfK Romania a castigat licitatia organizata pentru stabilirea companiei care va masura audientele posturilor de televiziune din Romania.