OPERATORI SONDAJE DE OPINIE

GfK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de interviu are ca si atributii, completarea cat mai corecta a chestionarelor.Chestionarele se completeaza fie la domiciliu respondentilor (in sectorul in care locuiti), la firme, in locatii centrale, magazine, farmacii si spitale. Fiecare operator va avea de completat o cota ce variaza intre 7-10 chestionare/saptamana.

CERINTE

- Persoane sociabile, cu excelente abilitati de comunicare
- Disponibilitate zilnica pentru munca de teren (3-4 ore/zi)
- Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj
- Telefon de contact
- Capacitate de a lucra cu termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Plata se face la chestionar; se poate castiga intre 200-1500 RON/luna in functie de numarul proiectelor la care lucrezi;
- Se acorda bonusuri pt. performanta, fidelitate, acuratete, implicare;
- Program de lucru flexibil, programul de lucru vi-l decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra.
- Posibilitati de promovare pe termen lung.
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.
- Inainte de fiecare proiect operatorii participa la traininguri specifice.

Infiintat in 1934 la Nurenberg, GfK este in prezent cel mai mare institut german de cercetarea de piata din Romania si unul din primele 5 din lume.
GfK Romania are in prezent 100 de angajati si o retea nationala de cca 700 operatori de interviu. Institutul ofera servicii de calitate pentru toate ramurile economiei, respecta standarde de etica si proceduri de la nivelul occidental, are un angajament total fata de relatia pe termen lung cu clientii sai si investeste permanent in oameni, know-how si dotare.