Operatori sondaje de opinie

Qresearch

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea interviurilor/ sondajelor de opinie pe strada, la domiciliul persoanelor fizice sau la sediul diferitelor firme;
Respectarea conditiilor si cerintelor proiectelor de cercetare a pietei;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Persoane cu sau fara experienta ca operatori sondaje de opinie;
Cu minim studii medii si interesate de o colaborare pe termen lung;
Energice, perseverente, responsabile, oneste, capabile sa comunice usor cu persoane de diferite varste si clase sociale;
Rezistente la munca de teren si interesate sa aloce 3-5 ore pe zi pentru interviuri/ sondaje;
Cu telefon fix sau mobil necesar comunicarii cu responsabilii de proiect;
Accesul internet si e-mail este binevenit
www.cercetarepiata.ro

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Sprijin pentru initiativele dvs. profesionale
Remuneratie in functie de cantitatea si calitatea muncii depuse;
Suplimente atractive atunci cand activitatea dvs este foarte buna, cand dovediti responsabilitate si aveti o colaborare de lunga durata cu compania;
Stagii de pregatire in domeniul cercetarii de piata si al sondajelor de opinie;

Qresearch este o companie independenta de cercetare de piata si marketing.