Operatori pentru Recrutare Focus Grup - Cercetare CALITATIVA

GfK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea si selectia participantilor la anumite discutii de grup despre diverse produse si servicii. Recrutarea si selectia respondentilor poate avea loc in timpul dumneavoastra liber.

CERINTE

- minim studii medii;
- acces la telefon fix si mobil pentru contactarea participantilor;
- disponibilitate de a lucra pe teren la anumite proiecte;
- persoane sociabile, comunicative, cu un cerc larg de prieteni si cunostinte.
- varsta intre 20 si 55 ani.

BENEFICII OFERITE

- obtinerea unui venit suplimentar care rasplateste efortul depus;
- bonusuri in fuctie de performante;
- program foarte flexibil;
- colaborare pe o perioada nedeterminata cu un institut de cercetare de prestigiu.

Grupul GfK este in prezent cel mai mare institut german de cercetarea de piata si unul din primele 5 din lume. GfK Romania are in prezent 150 de angajati permanenti, o retea nationala de cca 800 operatori de interviu si este lider in domeniul cercetarii de piata. Institutul ofera servicii de calitate pentru toate ramurile economiei, respecta standarde de etica si proceduri la nivel occidental si investeste permanent in oameni, know-how si dotare.