Operatori Masini Industriale CNC, Frezori

ProfiPower S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are o experienta de peste 40 de ani designul si productia de piese pentru industria automobilelor.

Descriere job:
• Sa realizeze frezarea de piese unite care pot fi atat de planuri cat si de forme
• Sa realizeze toate functiile de mecanizare, copiere, conturare si finalizare ale pieselor
• Sa poata termina conturarea, ponsonarea, gaurirea si filetarea pieselor
• Sa comunice orice problema a pieselor sau alta cauza care ar putea interveni in functiile sale directe
• Sa mentina in ordine si curatenie locul sau de munca ca sa evite accidente si ca sa poata da o imagine adecvata in cazul oricarei vizite de clienti

CERINTE

• Formare in Mecanica de Automobile sau cursuri de formare profesionala specializate pe masini si unelte,CNC
• Experienta demonstrabila intr-un post de munca similar din sectorul de Automobile
• Sa stie sa interpreteze planuri si elemente de masurare (subler si comparator)
• Sa aibe cunostinte in programare CNC la masinile din fabrica cu limbaj Heidenhein
• Sa cunoasca atat functionarea masinii clasice cat si a masinii CNC
• Sa se responsabilizeze ca sa poata atinge timpul de finalizare impus de catre responsabilul de sectie
• Sa demonstreze implicare in munca realizata si sa se considere un profesional in domeniul sau
• Sa cunoasca perfect procesele de munca pentru a le aplice si obiectivele comune ale companiei
• Aptitudini de munca ridicate
• Loialitate fata de companie, disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

• Training ca oferta permanenta
• Recompense pentru cei mai buni angajati
• Bonusuri pentru indeplinirea obiectivelor
• Pachet salarial motivant

Daca va intereseaza oferta noastra, vizitati website-ul nostru www.profipower.ro si trimiteti-ne CV-ul la adresa de mail recrutare@profipower.ro!

ProfiPower este o companie de recrutare dedicata profesionistilor cu specializari in: management, resurse umane, finante, inginerie, vanzari si marketing, IT& Telecomunicatii, imobiliare si legal. Serviciile noastre includ recrutarea permanenta si temporara functie de nevoile specifice ale clientilor nostri, dar si solutii „tailor made” de recrutare interna si internationala.