OPERATORI - linie productie automatizata

Pepsi Americas

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegheaza buna functionare a utilajului automatizat la care este repartizat (de etichetare, paletizare, ambalare, etc);
- Asigura utilizarea optima a utilajului pentru o eficienta maxima a productiei.

CERINTE

- absolventi scoala profesionala/ liceu; specializarile tehnice/ mecanice constituie avantaj;
- experienta de minim 6 luni pe un post similar;
- capacitate de a invata rapid; bune abilitati de coordonare a operatiunilor;
- disponibilitate de lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

- angajare cu contract individual de munca, conform legislatiei;
- salariu competitiv;
- pranzul asigurat.

Pepsi Americas Romania este imbuteliatorul autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea, Gatorade si Roua Muntilor pentru Romania si Republica Moldova.

Si pentru ca pretuim munca de echipa, valoarea, responsabilitatea, integritatea va invitam sa va alaturati echipei noastre de profesionisti si impreuna sa cladim succesul!